Projekt”Wyśpiewajmy siebie” Nagranie piosenki

Sfinansowane ze środków FIO Śląskie Lokalnie 2021-2023

Nadszedł kulminacyjny punkt realizacji naszego projektu.

Podczas wszystkich poprzednich zajęć, z naszych myśli , marzeń ,planów i pomysłów, powstawał autorski tekst zabrzankowej piosenki.

Każdy z członków „Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Zabrzanka” brał w tym udział ,tworząc tekst.

Każdy prosto z serca wypowiedział słowa , pełne wrażliwości , nadziei i miłości.

Wszystkie te słowa zebrała w całość i zgrabnie ułożyła w piosenkę , prowadząca projekt pn.”Wyśpiewajmy siebie” muzykoterapeutka Anna Konopacka.

Kompozytorem muzyki do piosenki jest również Ania Konopacka.

Kulminacyjnym momentem i dużym przeżyciem dla wszystkich było nagranie piosenki.

Tekst został podzielony na role i po odbytych próbach ,rozpoczęło się profesjonalne nagrywanie.

Nagrywanie piosenki to dla wszystkich nowe doświadczenie. Było dużo emocji, pokonywania własnych granic. Trema ,ale również dobra zabawa. Przede wszystkim zaś duma ,że wspólnie stworzyliśmy coś naszego własnego.

Teraz z niecierpliwością czekamy na premierę naszej piosenki.

Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii zdjęć.