„Społeczna integracja widziana oczami Zabrzanki”

Dzisiaj zrealizowaliśmy ostatnie działanie z realizowanego zadania publicznego 'Laboratorium walki z izolacją”Odbyło się uroczyste wydarzenie pt. „Społeczna integracja widziana oczami Zabrzanki” z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością.

Wydarzenie to było jednocześnie okazją do podsumowania projektu oraz do przedstawienia działalności i potencjału projektowego naszego Stowarzyszenia.

Specjalnie na tą okazję powstał „FILM O NAS”, który jest podsumowaniem działalności i potencjału „Zabrzanki „.

Wydarzenie było okazją do podziękowania i wręczenia wyróżnień najbardziej zaangażowanym członkom Stowarzyszenia.

Obecni byli na tym ważnym dla nas wydarzeniu zaproszeni goście, przedstawiciele zabrzańskiego magistratu na czele z Panem Prezydentem Krzysztofem Lewandowskim,Pani Radna Sejmiku Śląskiego Alina Nowak ,Pani Radna Agnieszka Rupniewska ,Pani Dyrektor MOPR Zabrze Danuta Dymek, Pan Marcin Szczerba – Lepsze Zabrze Przewodniczący Rada Dzielnicy Rokitnica – Stowarzyszenie Rokita , Pani Katarzyna Kaczorowska Stowarzyszenie Kontakt w Zabrzu ,Pan Łukasz Merta Kierownikowi Centrum Usług Społecznych w Zabrzu.

Uroczystość uświetnił ksiądz Prałatowi Grzegorzowi Skop z Parafia św. Anny w Zabrzu.

Jako ,że czas jest przedświąteczny,nie zabrakło opłatkowych życzeń.

Całość uroczystości poprzedził koncert Pani Krystyna Wowra.

Całkiem niespodziewanie pojawił się św.Mikołaj,który obdarował wszystkie „dzieci” prezentami i bardzo chętnie pozował do zdjęć.

Wszystko zostało uwiecznione kamerami Tvz Telewizja Zabrze

Zadanie publiczne Województwa Śląskiego-w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pn.: „Śląska paleta niepełnosprawności”, finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

#śląskapaletaniepełnosprawności

Śląskie. Pozytywna energia