Trening kompetencji i umiejętności społecznych. Zajęcia muzykoterapii-sfinansowane z Środków Fundacji PZU

15 lipca 2021 r.- w ramach projektu sfinansowanego ze środków Fundacji PZU pn. „To proste- nie jesteś sam”, odbyły się zajęcia stacjonarnego treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Tematyka zajęć : Stres i sposoby radzenia sobie z nim.Było to jedno z cyklu zajęć z muzykoterapii, podczas którego uczestnicy zajęć pracowali nad swoimi emocjami. Udało nam się oderwać na chwilę od rzeczywistości, odkryć głęboko schowane talenty.

Te zajęcia były inne niż zwykle zajęcia. Muzykoterapia. Relaks,zabawa,oderwanie od problemów. Czas dla siebie.

Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną muzykoterapeutkę Anię Konopacką.